Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичним особам – підприємцям міста Мелітополя!

h5neh5-0x11-900x600-vdp5fwarwcfuvfsw4n6s

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує, що з метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 17.02.2020 № 6698/0/1-20 в місті Мелітополі триває інформаційна кампанія з питань детінізації ринку праці, під час якої інспектори праці управління доводять роботодавцям інформацію про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, пояснюють переваги офіційного працевлаштування та відповідальність за використання незадекларованої праці.

З 01 вересня 2020 року в рамках проведення кампанії з подолання незадекларованої праці «Виходь на світло» заплановано проведення інспекційної компанії в місті Мелітополі інспекторами праці Державної служби України з питань праці та управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області. Під час інспекційної кампанії будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин серед суб’єктів господарювання, у яких встановлена невідповідність фактичної кількості працівників даним Реєстру застрахованих осіб та у яких відсутня позитивна динаміка працевлаштування.

Нагадуємо керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичним особам – підприємцям, які використовують найману працю працівників щодо необхідності неухильно дотримуватися законодавства про працю України, зокрема Кодексу законів про працю України, законів України «Про оплату праці» та «Про відпустки» тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що за використання праці найманих працівників з порушенням трудового та податкового законодавства, передбачена фінансова, адміністративна або дисциплінарна відповідальність.

Про факти використання незадекларованої праці можно повідомити через сервіс «Повідомити про незадекларовану працю» Державної служби України з питань праці за посиланням https://sites.google.com/view/undeclared-work.

За додатковою інформацією та консультаціями щодо правильного застосування трудового законодавства звертайтесь до відділу з питань праці та соціально – трудових відносин управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою:             

                            м. Мелітополь, вул. Бєляєва, буд. 18, телефон 42-40-33.