Запрошуємо на навчання. Основні курси “Зимової школи GESI".

За підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО Ukrainian Food Valley оголошується набір учасників на спеціалізоване навчання за програмою “Зимова школа GESI“, метою якої є підвищення продуктивності та операційної досконалості, масштабування виробництва та продажів продукції, підвищення стандартів якості та безпеки продуктів харчування, впровадження інновацій та міжнародних практик ведення агробізнесу в Україні!

Основні курси “Зимової школи GESI”:

  • Лідерство та створення доданої вартості в сільському господарстві;

  • Стале управління сільським господарством;

  • Сучасні бізнес-моделі та стратегії в дії;

  • Бізнес-планування та доступ до електронниї ресурсів та отримання фінансування;

  • Історії успіху, які можуть спонукати до розвитку бізнесу;

  • Створення мережі “SHE-Farms“ та ефективний нетворкінг із її учасниками.

Навчальні модулі триватимуть он-лайн за допомогою платформи Zoom із лютого по квітень 2021 року. Всього буде 12 навчальних днів, що займатимуть по 5 годин на день (всього 60 годин). Учасники отримають домашні завдання, а також працюватимуть у малих групах разом із менторами над випускним проектом, який захистять у грудні 2021 року!

Випускники програми отримають сертифікати від Ukrainian Food Valley, а найкращі учасники матимуть змогу продовжити навчання на наступних безкоштовних програмах від USAID АГРО та Ukrainian Food Valley!

Участь у навчанні безкоштовна, але за попереднім відбором.

Для реєстрації вам необхідно зробити лише 2 кроки:

  1. до 1 лютого 2021 заповнити анкету за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/1rKRyVVviCA1cvCDlLr6bwtCV1KbdnSVI-nouWE3ZkN8/viewform?edit_requested=true

  2. зняти 1-хвилинне відео на тему: “Мій бізнес сьогодні і як він зміниться завтра“ (відео може бути зняте на телефон), в якому розкажіть про свою мотивацію до навчання на Зимовій Школі. Надайте відповіді на питання: «Чому Ви вирішили навчатись? Що саме Ви хочете змінити у своїй компанії завдяки навчанню? В чому унікальність Вашого бізнесу?»  та прикріпити його до анкети – це обов’язкова умова подання заявки на участь у навчанні!

 

Щоб отримати додаткову інформацію, напишіть на ел. пошту: ufv.org@gmail.com, або телефонуйте та пишіть у месенджерах за номером: 050 846 888 2, контактна особа – виконавчий директор Ukrainian Food Valley, Наталія Маєвська!

З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті: http://ukrainianfoodvalley.org/.