Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради  Запорізької області  повідомляє, що відділом з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці протягом 6 місяців проведено відповідну роботу

За рахунок Державного бюджету:

Проведено виплати:

компенсації на доросле харчування постраждалим внаслідок ЧАЕС (І кат. – 404,40грн. та ІІ кат. – 202,20 грн. на одну особу) 265 чол. на загальну суму 407,14 тис. грн.;

на оздоровлення І, ІІ та ІІІ категорії та одноразова компенсація сім’ї, яка втратила годувальника із числа осіб віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 255 чол. на загальну суму                     25,46 тис. грн.;

компенсації замість путівки постраждалим внаслідок ЧАЕС 9 особам на загальну суму 5,16 тис. грн.;

компенсації за невикористані санаторно-курортні путівки 3 особам з інвалідністю внаслідок війни на загальну суму 1,72 тис. грн.;

компенсації за невикористані санаторно-курортні путівки 11 особам з інвалідністю на загальну суму 3,98 тис. грн.;.

компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування  91 особі на загальну суму 20,21 тис.грн.;

компенсації за самостійно придбані технічні засоби реабілітації 10 особам на загальну суму 29,07 тис. грн.

Оплачено 53 договора, що укладені з підприємствами виробниками технічних та інших засобів реабілітації на загальну суму 1039,87 тис. грн., для забезпечення 348 виробами.

Укладено 4 договора на 4 учасників АТО, які проходять професійну реабілітацію (за робітничою професією водіїв транспортних засобів категорії "В" або "С") на загальну суму 20,50 тис. грн.

Укладено 6 договорів на проходження психологічної реабілітації 6 учасниками АТО на загальну суму  69,17 тис. грн.

Укладено договір з санаторієм «Скадовськ» на проходження курсу реабілітації однієї дитини на загальну суму 15,6 тис.грн.

Укладено 4 договора на оздоровлення 4 учасників бойових дій (учасники АТО) на загальну суму 53,28 тис. грн.

 

За рахунок Обласного бюджету:

Щорічно постраждалі внаслідок ЧАЕС  1 та 2 кат., а також 3 кат. залежно від середньомісячного сукупного доходу, отримують безкоштовні медикаменти та пільгове зубопротезування:

* забезпечено безкоштовними медикаментами – на загальну суму –             61,74 тис.грн. /62 особи;

* проведено безкоштовне зубопротезування на загальну суму –                     14,00 тис.грн. /16 особам. 

Згідно з програмою соціальної підтримки населення Запорізької області «Назустріч людям» на 2020-2024 роки, затвердженою рішенням Запорізької обласної ради від 12.12.2019 №135:

видано 22 путівки для оздоровлення (в тому числі 19 осіб з інвалідністю загального захворювання та дитинства, 3 учасника бойових дій).

виплачено грошову допомогу на компенсацію витрат за розроблення документації із землеустрою для відведення земельної ділянки 8 учасника АТО та членам сімей загиблих/померлих військовослужбовців на загальну суму 24,22 тис.грн.

 

За рахунок міського бюджету:

Виплачена одноразова грошова допомога на виготовлення та встановлення надгробка на могилі померлого/загиблого учасника АТО (члену сім’ї або іншій особі) 2 особам на загальну суму  20,00 тис.грн.;

Виплачена одноразова виплата на придбання буд. матеріалів 1 сім’ї загиблого військовослужбовця з числа учасників АТО у  розмірі 50,00 тис.грн.;

Укладено договори щодо проведення безоплатного капітального ремонту 3 особам з інвалідністю внаслідок війни. Проведено оплату за виготовлену кошторисну документацію за 3 об’єкта на загальну суму 29,16 тис. грн., проводиться ремонт на одному об’єкті.

Укладено з санаторно-курортним закладом договір на оздоровлення 24 ветерана війни на загальну суму 179,46 тис. грн.

Виплачено матеріальну допомогу громадянам, мешканцям міста Мелітополя, які потребують матеріальної допомоги та матеріальної допомоги на вирішення екстремальних ситуацій 447 особам на загальну суму                          977,82 тис.грн.

 

За рахунок коштів, передбачених Мінсоцполітики, видано на оздоровлення 13 путівок (в період з січня по березень до запровадження карантину):

Направлено для проходження курсу реабілітації до Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Мелітопольської міської ради Запорізької області 49 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

Направлено для проходження курсу реабілітації до Комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю» Запорізької обласної ради – 8 осіб з інвалідністю

До будинку – інтернату було  направлено 1 особу  з інвалідністю, яка потребує стороннього догляду.

В межах повноважень опікунської ради при виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради було розглянуто 18 заяв від опікунів недієздатних осіб.