Територіальний центр соціального обслуговування інформує про заходи, які відбулися в липні 2020 року для людей поважного віку

      Найспекотніша пора літа – липень, але і у цю пору люди похилого віку, особи з інвалідністю, які отримують соціальні послуги у відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області не сидять вдома, а із задоволенням відвідують заходи організовані територіальним центром соціального обслуговування.

          Щодня в приміщенні територіального центру за адресою вул. Ярослава Мудрого, 17 громадяни мають можливість займатися оздоровчою фізкультурою в групі «Здоров’я» з дотриманням карантинних вимог: на тренажерах та з іншим спортивним приладдям під керівництвом фахівця з фізичної реабілітації, який надає поради та підтримку. Сьогодні групу «Здоров'я» відвідують 10 осіб.

     14 членів клубів спілкування і дозвілля « Натхнення» та « Криничка»  із задоволенням збираються щовівторка та щоп’ятниці у бесідці «Мудрість», що у парку культури і відпочинку ім. Максима Горького, де відбуваються цікаві та різноманітні заняття для розвитку ерудиції, покращення емоційного стану, підвищення настрою, що проводять бібліотекар ЦМБ ім. М. Ю. Лермонтова Нощенко Т.А., коуч-тренер «СО-Творение» Волкова Н., психолог територіального центру Рубан Л.Є., фахівець з фізичної реабілітації Моложон М.О., підопічна відділення денного перебування Баталова М.В. – рукоділля (в’язання гачком квітів - троянд).

       Для організації надання соціальних послуг територіальний центр співпрацює з благодійними та релігійними організаціями міста. Так Благочинний церков міста Мелітополя, намісник храму Георгія Побєдоносця, протоієрей Максим Смирнов щосереди для людей поважного віку проводить бесіду на духовні теми, відповідає на запитання. Зустрічі проходять на території храму Георгія Побєдоносця.

       На майданчику в парку культури і відпочинку ім. Максима Горького  з урахуванням соціальної дистанції під час карантину, щочетверга проходять заняття в танцювальному гуртку під керівництвом волонтера, викладача з хореографії Новікової Р.М., якій відвідують 8 активних підопічних відділення.

       З 2 липня по програмі освітнього курсу «Життя online» в рамках проекту «Мобільна інклюзивна школа активності «МІША», що реалізує БО «Соціальний фонд» слухачі «Університету ІІІ віку» (8 осіб) з дотриманням карантинних вимог два рази на тиждень (понеділок, четвер) відвідують заняття з комп’ютерної грамотності, залучення до соціальної активності online та offline, підвищення толерантності громади до людей з інвалідністю.

          У Запоріжжі, Мелітополі та Бердянську розпочав свою роботу проект «Яка твоя історія?», що покликаний зберігати, цінувати, розумно використовувати нашу спільну історичну спадщину та допомогти громадянам відчути себе частиною міської історії. У рамках проекту «Яка твоя історія?» організованого ГО «Запорізьке наукове товариство ім. Я.Новицького» за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) підопічні відділення денного перебування відвідали заходи з екскурсією, де дізнались, яку інформацію можна витягти з сімейних архівів, як зчитувати інформацію зі старих фото та відкрили для себе нові історичні факти. 

       Територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області запрошує громадян похилого віку та осіб з інвалідністю отримувати соціальні послуги в відділенні денного перебування для розширення кола спілкування та здобуття нових знань.

 

Додаткову інформацію можна отримати  за адресами:

вул. Павла Дзяковича, буд. 50, або за телефонами: 

49-03-81, 0689211442; 

вул. Ярослава Мудрого, буд. 17,  тел. 0688844780

IMG_20200723_092125.jpg
DSCN0086.JPG
IMG_20200723_092034.jpg
IMG_20200723_081844%20(1)_edited.jpg
IMG_20200717_092627_edited.jpg