ДО УВАГИ БАТЬКІВ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

09 лютого 2021

20 січня 2021 року було внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309.

Зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, дають змогу:

  • врегулювати питання першочергового забезпечення реабілітаційними послугами дітей з інвалідністю, які не отримали такі послуги в попередньому бюджетному році внаслідок відсутності бюджетних коштів або у зв’язку з довготривалою хворобою дитини;

  • у граничну вартість реабілітаційних послуг, які надаються у стаціонарі, може включатися вартість перевезення дитини, яка потребує сторонньої допомоги, та одного з її батьків від залізничного вокзалу, автостанції до реабілітаційної установи та у зворотному напрямку

Впровадження цих положень забезпечить доступність послуг для сімей, в яких є дитина з важкою формою інвалідності та потребує реабілітаційних послуг, та дасть змогу підвищити якість надання цих послуг у межах граничної вартості.

З переліком реабілітаційних установ можливо ознайомитись за посиланням https://www.ispf.gov.ua у розділі – „Реабілітація дітей з інвалідністю”- „Перелік  реабілітаційних установ, закладів охорони здоров`я”.

За більш детальною інформацією звертатись до управління соціального  захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою: м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, буд. 68а, каб. 8,                 тел. (0619) 42 83 24.