Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

17 березня 2021

Протягом 2020 року управлінням соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області (далі-управління) відповідно до вимог чинного законодавства щодо забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи:

  • проведено компенсацію вартості путівок санаторно-курортним закладам на лікування та оздоровлення 11 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії, на загальну суму 84637,86 грн.

  • виплачена грошова компенсація замість путівки 9 особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, на суму 5157,00 грн.

Станом на 01.01.2021 загальна кількість постраждалих осіб, віднесених до категорії І, по м. Мелітополь складає 60 осіб. Для взяття на облік для забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги громадян, віднесених до І категорії, на 2021 рік звернулося 19 осіб та 13 осіб звернулися на отримання грошової компенсації замість путівки.

Крім того повідомляємо, що для взяття на облік для забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги у наступному році, документи подаються до 15 жовтня поточного року, а саме:

  • заява про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

  • довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

  • копія посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1;

  • копія паспорта.

У разі подання заяви за місцем проживання, що відмінне від зареєстрованого, громадянин (крім осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи районів проведення антитерористичної операції) додатково подає видану органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання довідку про те, що громадянин, віднесений до категорії 1, не перебуває на обліку для забезпечення путівкою.