Інформуємо про початок реалізації проєкту «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади»

    Ресурсний центр ГУРТ – інноваційний акселератор суспільних перетворень – за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізовує проект «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади». Метою проекту є впровадження методології груп самодопомоги для підтримки процесу мобілізації у цільових громадах Донецької, Луганської та Запорізької областей.

     У межах проекту планується запуск навчальної програми, яка включатиме онлайн-навчання, супервізійні та інтервізійні сесії, а також менторську підтримку. Учасники/ учасниці проекту, які успішно пройдуть навчання та створять життєздатні групи самодопомоги у цільових громадах проекту, матимуть змогу отримати сертифікат компетентності, долучатися до спільноти практиків самодопомоги в Україні ,а також претендуватимуть на фінансову підтримку своїх мікро-проектів.

   Щоб взяти участь у конкурсному відборі, до 14 липня 2020 року включно потенційні учасники мають заповнити реєстраційну анкету за посиланням https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=SLxXtW4Rh0KOA88UYCrqYjkBXv44ULVAk6OKUYxx_VJUM1lKVlUxRVVHN1AzNDFNUk1HRzIwSVBMTy4u

     Учасники/учасниці, відібрані після заповнення реєстраційної анкети, отримують усю логістичну інформацію стосовно майбутнього навчання.

    Якщо у Вас виникають додаткові запитання, будь даска, звертайтеся до програмної директорки Ресурсного центру ГУРТ Катерини Полякової за ел. адресою polyakova@gurt.org.ua або за телефоном  +38 066 568 36 13.

    Детальніше про ресурсний центр ГУРТ за посиланням: https://gurt.org.ua/